Warning: Use of undefined constant ALLOW_UNFILTERED_UPLOADS - assumed 'ALLOW_UNFILTERED_UPLOADS' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /wodociagi/wp-config.php on line 2
Oferta Pracy „Kierowca C, Kierowca Bus, Pomocnik obsługi śmieciarki, Robotnik gospodarczy”

Stanowisko łączone:

Kierowca C, Kierowca Bus, Pomocnik obsługi śmieciarki,Robotnik gospodarczy

Obowiązki:

  • transport odpadów komunalnych
  • odbieranie odpadów komunalnych w pojemnikach
  • załadunek i rozładunek odpadów komunalnych
  • wykonywanie prac porządkowych
  • dbanie o należyty stan techniczny i czystość powierzonego pojazdu

Wymagania:

  • ważne min. 1 rok prawo jazdy kat. C
  • ważna min. 1 rok karta kierowcy do tachografu cyfrowego
  • ważne min. 1 rok świadectwo kwalifikacji zawodowej potwierdzające posiadanie uprawnień do przewozu rzeczy (aktualne orzeczenie psychologiczne i lekarskie)
  • doświadczenie w pracy jako kierowca C
  • prawo jazdy kat. E – mile widziane
  • uczciwość

Oferujemy:

  • atrakcyjne i wypłacane terminowo wynagrodzenie
  • umowę na czas określony – do 31.12.2020 r.
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

TERMIN SKŁADANIA PODAŃ DO 20.01.2017