Warning: Use of undefined constant ALLOW_UNFILTERED_UPLOADS - assumed 'ALLOW_UNFILTERED_UPLOADS' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /wodociagi/wp-config.php on line 2
Oferta Pracy „Brygadzista”

Stanowisko:
Brygadzista
Dział Techniczny – Gospodarka Odpadami

Obowiązki:

  • nadzór nad pracami porządkowymi w podległym rejonie (ulice, plaże, posesje, PSZOK)
  • nadzór nad pracownikami wykonującymi ww. prace
  • nadzór i dbałość o sprzęt firmowy – śmieciarki, zamiatarki, busy i inne
  • realizacja ustalonego z kierownikiem planu pracy – właściwa realizacja prac
    w czasie, utrzymanie dyscypliny pracy
  • wsparcie kierownika i załogi w rozwiązywaniu bieżących problemów
  • dbałość o dokumentację w dziale
  • organizacja miejsc pracy, przygotowanie i prowadzenie prac zgodnie
    z przepisami i zasadami BHP
  • egzekwowanie przestrzegania przez pracowników przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy
  • dbanie o bezpieczny i higieniczny stan pomieszczeń pracy i wyposażenia technicznego, a także o sprawność środków ochrony zbiorowej i ich stosowanie zgodnie z przeznaczeniem

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem
  • wykształcenie z zakresu zarządzania – mile widziane
  • dyspozycyjność
  • uczciwość

Oferujemy:

  • atrakcyjne i wypłacane terminowo wynagrodzenie
  • umowę na czas określony – do 31.12.2020 r.
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

TERMIN SKŁADANIA PODAŃ DO 20.01.2017